müügitingimused

Veebipood Dogily.eu kuulub firmale NOBE SABA OÜ (registrikood: 16433994) asukohaga Tallinn, Eesti (edaspidi nimetatud kui Müüja) ja Klient, kes esitab siin e-poes tellimuse kinnitades enda andmeid sisestades enda isiku (edaspidi nimetatud kui Klient), on kokku leppinud Lepingutingimustes (edaspidi nimetatud “Müügileping).

 1. Müügilepingu kehtivus, toote- ja hinnainfo
  1.1 Müügitingimused kehtivad e-poest toodete ostmisel või tellimisel.
  1.2 Toodete hinnad on märgitud toodete juurde Eurodes, millele lisandub kätte toimetamise tasu ja väljaspoole EU maid ka tollimaks. Veebipoes kuvatavad hinnad sisaldavad Eesti Vabariigis kehtestatud käibemaksu.Toote hind meie veebipoes võib erineda hinnast, millisega müüvad Dogily.eu tooteid meie koostööpartnerid.
  1.3 Toote- ja hinnainfo on kirjas veebipoes vahetult toote juures.
  1.4 Toodete ostmisele kohalduvad käesoleva dokumendi tingimused ja Eesti Vabariigi õigusaktidest tulenevad õigused ja kohustused.
 2. Tellimuse vormistamine ja kauba kohale toimetamine
  2.1 Dogily.eu müüb ja veebipoe Klient ostab veebipoes pakutavaid Tooteid.
  2.2 Tellimuse tegemiseks tuleb Kliendil lisada soovitud tooted ostukorvi. Tellimuse vormistamiseks on vajalik täita nõutud andmeväljad ning valida sobilik kätte toimetamise viis. Seejärel kuvatakse kogumaksumus ning valikud makse sooritamiseks.  Tellimuse kinnituseks saadetakse Kliendile e-mail, kui makse on sooritatud ning panga poolt kinnitatud.
  2.3 Dogily.eu veebi poes arveldamiseks on kasutusel Eesti Vabariigis registreeritud pankade lingid ning lisana Visa/Mastercard.
  2.4 Kauba transpordi hind sõltub ostja asukohast ning postiteenuse hinnakirjast. Dogily.eu valitud veopartneriteks on DPD ja SmartPost pakiterminalid ning Omniva.
  2.5 Tellitud Toode peaks Kliendini jõudma ideaalses korras ja kinnises pakendis. Kui pakend on transpordil viga saanud, siis palun anna meile sellest koheselt teada e-posti teel info@dogily.eu ja lisa juurde pildid!
  2.6 Dogily.eu kohaletoimetamise kohustus loetakse täidetuks, kui Toode on jõudnud pakiautomaati, postkontorisse või Toode on üle antud kohtumisel kulleriga.
  2.7 Dogily.eu ei vastuta Kliendile tekitatud kahjude eest või Toote kohaletoimetamise viibimise eest juhul, kui kahju või Toote kohaletoomise viibimine on tingitud asjaolust, mida Dogily.eu ei saanud mõjutada ning mille saabumist Dogily.eu ei näinud ette ega võinud ette näha (vääramatu jõud)
  2.8 Dogily.eu veebipoe laokaup postitatakse kliendile 2 tööpäeva jooksul ning tarneaeg sõltub valitud postimeetodist. Eesti piires harilikult maksimaalselt 2 nädalat, Euroopas 2-3 nädalat ning ülejäänud maailm keskmiselt 3-4 nädalat. Eritellimuste valmimisaja info lepitakse kokku eraldi. Pööra tähelepanu sellele, et me ei saada kaupa välja nädalavahetustel ega riiklikel pühadel.
  2.9 Dogily.eu ei vastuta tollimaksude eest, mis võivad tekkida saadetistel väljaspoole EU piiri.
 3. Toodete saadavus, fotod ja kirjeldused
  3.1 Dogily.eu soovib pakkuda ostjale parimat ostukogemust tehes selleks kõik võimaliku, et toodete juures oleks piisavalt pilte ning ammendav kirjeldus.
  3.2 Toodete värvid võivad erinevatel ekraanidel paista erinevad, samuti on oluline märgata värvi erinevust päevavalguse ning lambivalguse käes.
  3.3 Kõik veebipoes olevad tooted on kohe saadaval, välja arvatud juhul, kui selle kohta on eraldi märge. Veebipood võtab vastu eritellimusi ning kaupluste koostöösoove.
 4. Eritellimuse valmimine
  4.1 Eritellimus palun esitada meili teel. Täpsemad tingimused tellimuse valmimise ning tasumise kohta lepitakse kokku iga tellimuse puhul eraldi.
  4.2 Eritellimus läheb töösse, kui ettemaks 50% kogu tellimuse väärtusest on laekunud. Ettemaks ei kuulu tagastamisele juhul, kui tellija loobub tellimusest.
 5. Tellimusest taganemine
  5.1 Ostetud Tooteid on võimalik tagastada maksimaalselt 14 päeva jooksul alates tellimuse üleandmisest Dogily.eu poolt.  Soov palun esitada klienditeeniduse e-mailile koos piltidega ja põhjuse kirjeldusega tagastatavast või ümber vahetatavast tootest. Teie pöördumisele vastatakse 2 tööpäeva jooksul.
  5.2 Kõik Dogily.eu veebipoes pakutavad tooted on valmistatud käsitsi ning ükski toode ei ole teisega täpselt samasugune, mistõttu ei arvestata füüsiliste parameetrite ega kvaliteedivigade alla loomulikke käsitsi valmistamisel tekkivaid omapärasid.
  5.3 Kui tegemist on kliendi antud andmete põhjal eritellimusel valmistatavate toodetega, ei ole Dogily.eu’st ostetud Tooteid võimalik ühelgi tingimusel tagastada ega ümber vahetada.
  5.4 Toodet ei vahetata ümber järgnevatel tavapärastel kaubanduses kehtivatel seadusest tulenevatel tingimustel, sest need ei rakendu eritellimustele: tellitud sai vale suurus, värv vms; Toode ei vasta ootustele, Toode ei meeldi jne);
  5.5.Toode on vaja tagastada originaalpakendis ning koos siltidega, kahjustamata ning kandmata! Läbinud kontrolli, saab Ostja valida toote hinna tagastamise samale kontole, millelt saabus makse või sooduskupong ostetud toote vääringus, mida saab lunastada veebipoes uue toote ostmiseks. Toote hind tagastatakse 14 päeva jooksul peale kinnitatud otsust. Juhul, kui kontroll tuvastab toote seisukorra kahjustumise, mis on tekkinud Dogily.eu’st mitte põhjustatud asjaoludest, toote mitte sihipärasest kasutamisest või omab kasutusjälgi, ei kuulu toote hind hüvitamisele. Juhul, kui ostja ei ole nõus Dogily.eu otsusega, on tal õigus kaasata sõltumatu ekspert, millise ekspertiisi kulud jagatakse võrdselt pooleks, välja arvatud juhul, kui ekspert tuvastab süü. Sellisel juhul kannab kulu põhjendamatu seisukoha esitanud pool.
 6. Privaatsustingimused ja isikuandmete töötlemine
  6.1 Veebipood kasutab Kliendi poolt sisestatud isikuandmeid (sh nimi, telefoninumber, aadress, e-maili aadress, pangarekvisiidid) ainult tellimuse töötlemiseks ning Kliendile kauba saatmiseks. Veebipood edastab isikuandmeid veoteenust pakkuvale ettevõttele vaid selleks, et kaup kohale toimetada.
  6.2 Infokirju saadetakse kliendile vaid juhul, kui klient on selleks enda loa andnud. E-postile saadetavatest pakkumistest on igal hetkel võimalik loobuda, järgides uudiskirja all olevat juhendit.
  6.3 Kauba eest tasumisel kaardimaksega rakendub SSL protokoll ning kasutatakse MasterCard turvakoodi ning Verified by Visa süsteeme.
  6.4 Teenusepakkuja on isikuandmete vastututav töötleja, Dogily.eu edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS’le.
 7. Muud tingimused
  7.1 Erimeelsuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest õigusaktidest.
  7.2 Teenuse pakkuja ning Kliendi vahel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel vastastikuse hea tahte põhimõttel. Kokkuleppe mittesaavutamisel on sul õigus pöörduda oma õiguste kaitseks Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse.
  7.3 Klient võib erimeelsuste lahendamiseks pöörduda Euroopas abi saamiseks alati siia: http://ec.europa.eu/consumers/odr
 8. Intellektuaalne omand
  Kõik materjalid Dogily.eu veebi lehel või sotsiaalmeedia kanalites on kaitstud autoriõigusega. Piltide, tekstide või muu materjali kasutamine ilma vastava loata on rangelt keelatud.
 9. Tellimuse tühistamine
  9.1 Arveldatud tellimust saab tühistada maksimaalselt 48 tunni jooksul ja mitte hiljem, kui tellimus on välja saadetud, saates koheselt Dogily.eu Klienditoe e-mailile sellekohase kirja: info@dogily.eu . Klienditugi vastab kirjadele 2 tööpäeva jooksul ning tagastab ostusumma koos postikuluga 14 päeva jooksul samale kontole, millelt laekus makse.

kontakt

 +372 5854 1477

info@dogily.eu

info

NOBE SABA OÜ
Reg nr 16433994,

Tihase 10
13426 Tallinn, Estonia